اظهار نظر بایدن درباره پیغام آمریکا به ایران از حمله به شرق سوریه

به گزارش هوای اصفهان، رئیس جمهور آمریکا در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره پیغام حملات هوایی پنجشنبه آمریکا به شرق سوریه به اظهارنظر پرداخت.

اظهار نظر بایدن درباره پیغام آمریکا به ایران از حمله به شرق سوریه

به گزارش هوای اصفهان به نقل از خبرگزاری فارس، جو بایدن رئیس جمهور آمریکا بامداد شنبه (به وقت تهران) در پاسخ به سوال هوای اصفهان درباره پیغام حملات هوایی پنجشنبه آمریکا به ایران، گفت: شما نمی توانید بدون مجازات عمل کنید. مراقب باشید.

در حمله شامگاه پنجشنبه جنگنده های آمریکایی به پایگاه الحشدالشعبی در مرز سوریه و عراق تعدادی از رزمندان الحشدالشعبی شهید و مجروح شدند.

الحشدالشعبی از سازمان های نیروهای مسلح عراق به شمار می آید و نقش بسزایی در شکست دادن گروه تروریستی داعش در عراق داشته است.

جان کربی سخنگوی وزارت دفاع آمریکا شامگاه آدینه در تشریح تجاوز شب پنجشنبه جنگنده های آمریکایی به نقطه ای در شرق سوریه گفت که دو جنگنده اف-15 با هفت موشک راهنمایی شونده نقطه کنترلی در منطقه بوکمال را هدف قرار داده که طی آن 9 تاسیسات ویران شده و بخشی از دو تاسیسات دیگر نیز تخریب شدند.

وزارت دفاع آمریکا بامداد آدینه بیان کرد ارتش این کشور به دستور جو بایدن مواضع متعلق به گروه های مقاومت را در شرق سوریه بمباران نموده است.

منبع: جام جم آنلاین

به "اظهار نظر بایدن درباره پیغام آمریکا به ایران از حمله به شرق سوریه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهار نظر بایدن درباره پیغام آمریکا به ایران از حمله به شرق سوریه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید