برای بانوان در پارالمپیک توکیو اولویت بالاتری نسبت به قبل قائل شدیم

به گزارش هوای اصفهان، دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک گفت : حضور کاروان ورزشی ایران در پارالمپیک توکیو کیفی خواهد بود اما برای حمایت بیشتر بانوان برای حضور در میادین بین المللی اولویت بالاتری قائل شدیم.

برای بانوان در پارالمپیک توکیو اولویت بالاتری نسبت به قبل قائل شدیم

به گزارش هوای اصفهان و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، هادی رضایی با اشاره به فرایند حضور کاروان ورزشی ایران در بازی های پارالمپیک توکیو اظهار کرد: ایران برای این رویداد 73 سهمیه داشت اما هنوز فرایند کسب سهمیه ها ادامه دارد و در بعضی رشته ها از جمله تیروکمان ، دو و میدانی و جودوی نابینایان همچنان شانس کسب سهمیه داریم .

وی گفت : آنچه مسلم است رقابت های کسب سهمیه با یکسال تاخیر برگزار خواهد شد و بطور مثال مسابقات انتخابی که قرار بود در اسفندماه 98 برگزار گردد به اسفند 99 موکول شده است.

دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک توضیح داد : آیین نامه اعزام به بازی های پارالمپیک به فدراسیون ها ابلاغ شده است و نحوه حمایت های مادی و اردوی هر رشته با ضوابط خاص خود معین است.

رضایی در انتها اضافه کرد: اعزام کاروان ورزشی ایران همچنان با رویکرد کیفی صورت خواهد گرفت اما اما برای حمایت بیشتر بانوان برای حضور در میادین بین المللی اولویت بالاتری قائل شدیم و به طوری که اگر قبلا قرار دریافت بانوان در بین چهار نَفَر برتر جهان ملاک بود این ملاک را برای عنوان پنجم هم قائل هستیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "برای بانوان در پارالمپیک توکیو اولویت بالاتری نسبت به قبل قائل شدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای بانوان در پارالمپیک توکیو اولویت بالاتری نسبت به قبل قائل شدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید