ذوالفقاری: مرزهای ایران و عراق بسته است

به گزارش هوای اصفهان، تهران (پانا) - رییس ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت که مرزهای ایران و عراق بسته است بنابراین مردم به سمت مرزهای نروند.

ذوالفقاری: مرزهای ایران و عراق بسته است

به گزارش ایسنا، حسین ذوالفقاری درباره آخرین شرایط برگزاری مراسم اربعین اظهار کرد: مرزها بسته است و افرادی که با ویزا بن مرزها رفته اند، توسط نیروهای عراقی بازگردانده شده اند.

وی ادامه داد: از مردم خواهش میکنم به سمت مرزهای نروند. دولت عراق مسیولیت کسانی که وارد این کشور می شوند را نمی پذیرد. به سفیر عراق اعلام کردیم که اعزام 2500نفر از موکب داران قابلیت اجرا ندارد زیرا زمان کافی برای استقرار موکب داران وجود ندارد.

وی گفت: ما این موضوع اعزام موکب داران را از فضای مجازی و کانال های غیر رسمی دریافت کردیم. من با سفارت کشورمان در عراق تماس گرفتم که پس از آنالیز های اجرا شده به من اعلام کردند که طبق پیگیری ها این موضوع صحت داشته است. در تماس با مسئولین عراقی اعلام کردیم که چرا چنین تصمیم دیر هنگامی را اعلام نموده اید؟

ذوالفقاری درباره اخباری مبنی بر صدور ویزا برای زائرین خارجی اظهار کرد: این اخبار جعلی است دولت عراق اعلام نموده از مرز زمینی زائر نمی پذیرد و اگر زائر خارجی بخواهد به عراق برود باید از مرزهای هوایی برود. امکان تردد از مرزهای زمینی ایران فراهم نیست.

منبع: خبرگزاری پانا

به "ذوالفقاری: مرزهای ایران و عراق بسته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ذوالفقاری: مرزهای ایران و عراق بسته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید