رمضانی: فتح الله زاده و مجیدی اختلافی ندارند، تکلیف لیگ را زودتر معین کنید

به گزارش هوای اصفهان، سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: به دلیل اینکه نمی دانیم بازی های لیگ برتر برگزار می گردد یا نه، بلاتکلیف هستیم و خواهش می کنم زودتر تکلیف را مشحص کنید.

رمضانی: فتح الله زاده و مجیدی اختلافی ندارند، تکلیف لیگ را زودتر معین کنید

سعید رمضانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی هوای اصفهان، درباره شرایط تیم فوتبال استقلال گفت: متأسفانه در بلاتکلیفی هستیم و معلوم نیست هفته آینده در لیگ برتر بازی داریم یا نه. واقعا نمی دانیم چه کار کنیم. اگر شرایط جامعه به دلیل ویروس کرونا خطرناک بوده و قرار است لیگ تعطیل گردد، مسئولان سریع تر تصمیم بگیرند تا از این بلاتکلیفی خارج شویم.

وی اضافه کرد: با برگزاری بازی ها، بازیکنان و کادر تیم ها درگیر این مسئله خواهند بود و اگر خدای ناکرده یکی از بچه ها با این بیماری روبه رو گردد، همه دچار این بیماری می شوند، چون در کنار هم هستیم. عاجزانه خواهش می کنیم که تصمیم لازم گرفته گردد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در مورد جلسه روز گذشته او و فرهاد مجیدی با علی فتح الله زاده گفت: بحث های اصلی ما به امکانات، زمین تمرین و البسه تیم ارتباط داشت و قرار شد که این مسائل رفع گردد. بحث بعدی، مطالبات بازیکنان بود که خدا را شکر فتح الله زاده قول های مساعدی داد که به همراه هیئت مدیره به بازیکنان پرداختی داشته باشند.

رمضانی در واکنش به شایعه اختلاف بین مجیدی و فتح الله زاده عنوان نمود: چنین چیزی نیست. ما برای موفقیت استقلال همدل هستیم تا این تیم به صندلی واقعی اش برسد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رمضانی: فتح الله زاده و مجیدی اختلافی ندارند، تکلیف لیگ را زودتر معین کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رمضانی: فتح الله زاده و مجیدی اختلافی ندارند، تکلیف لیگ را زودتر معین کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید