گراهام: رای گیری پستی در آمریکا به کابوسی برای جمهوری خواستار تبدیل شد

به گزارش هوای اصفهان، فارس نوشت: سناتور جمهوری خواه ایالت کارولینای شمالی در مصاحبه ای با اشاره به رای گیری پستی در این کشور در انتخابات اخیر، گفت که این شیوه رای گیری به کابوسی برای حزب جمهوری خواه آمریکا تبدیل شد.

گراهام: رای گیری پستی در آمریکا به کابوسی برای جمهوری خواستار تبدیل شد

لیندسی گراهام سناتور جمهوری خواه ایالت کارولینای شمالی تاکید دارد که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا نباید شکست در انتخابات را اعلام کند.

وی که با شبکه خبری فاکس نیوز مصاحبه می کرد، گفت: این انتخابات مورد مناقشه است و رای گیری پستی به کابوسی برای جمهوری خواستار تبدیل شد.

گراهام همچنین هشدار داد در صورتی که جمهوری خواستار الان به مبارزه با این موضوع نپردازند هرگز دیگر نخواهند توانست که در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شوند.

از سوی دیگر تد کروز سناتور جمهوری خواه ایالت تگزاس نیز گفت اگر آرای قانونی مورد شمارش قرار بگیرد و آرای غیر قانونی شمرده نشوند، ترامپ همچنان امکان پیروزی دارد.

این سناتورهای جمهوری خواه در حالی همچنان کوشش می نماید که نتایج آرای این کشور را به چالش بکشانند که روز گذشته رسانه های مختلف این کشور شامل آسوشیتدپرس، سی ان ان و حتی فاکس نیوز جمهوری خواه، جو بایدن و کامالا هریس را به عنوان رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور منتخب، برنده انتخابات ریاست جمهوری و دونالد ترامپ و مایک پنس معاونش را بازنده آن خواندند.

به دنبال این تحولات، بایدن و هریس با ایراد یک سخنرانی رسما خودشان را پیروز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خواندند اما ترامپ ضمن نپذیرفتن شکست، از رجوع خود به دادگاه برای متوقف کردن آنچه تقلب عظیم در انتخابات خوانده است، اطلاع داد.

310 310

منبع: خبرآنلاین

به "گراهام: رای گیری پستی در آمریکا به کابوسی برای جمهوری خواستار تبدیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گراهام: رای گیری پستی در آمریکا به کابوسی برای جمهوری خواستار تبدیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید