خبرنگاران روز جهانی داوطلب نوع دوستی در جامعه را ترویج می نماید

به گزارش هوای اصفهان، تهران - خبرنگاران -رییس جمعیت هلال احمر در پیامی تاکید نمود: روز جهانی داوطلب فرصتی است برای ارج نهادن به خدمات چشمگیر داوطلبانی که با مسوولیت پذیری خود، حسّ خوب انسانیت و نوع دوستی را در جامعه ترویج می نماید.

خبرنگاران روز جهانی داوطلب نوع دوستی در جامعه را ترویج می نماید

به گزارش هوای اصفهان از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ کریم همتی در پیغامی با تبریک روز جهانی داوطلب ابراز امیدواری که با گسترش هر چه بیشتر فرهنگ مشارکت، مسئولیت پذیری اجتماعی و نوع دوستی، شاهد گسترش روح نشاط و امید در جامعه باشیم.

در این پیغام تبریک آمده است: کار داوطلبانه با عشق عجین است. عشق خدمت به همنوعان. کار داوطلبانه حرکتی انسانی و متاثر از اخلاق معنوی است که جز با اخلاص، ایمان و شناخت متصور نیست و استمرار و تعمیق مشارکت اجتماعی در گرو حرکت وسیع و مستمر داوطلبانه نخبگان و خیرین و فعالان اجتماعی است.

وی توضیح داد: روزجهانی داوطلب، فرصتی است تا فعالیت های داوطلبانه را توسعه دهیم و دولت ها را تشویق کنیم که از کوشش های داوطلبان حمایت نمایند و اقدامات آنان در راستای دستیابی به اهداف توسعه پایدار در سطح محلی، ملی و بین المللی باشد.

رییس جمعیت هلال احمر یادآور شد: روز جهانی داوطلب در جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران نیز بهانه ای زیبا جهت تقدیر از کسانی است که بدون چشمداشت و تنها به واسطه وظیفه شهروندی و انسانی خویش فارغ از رنگ و نژاد و زبان برای ایثار و یاری به همنوع اعلام آمادگی نموده و در خط مقدم انسانیت حضوری فعال دارند.

همتی در این پیغام صمیمانه این روز را به نیروهای داوطلب جمعیت هلال احمر که برای یاری و حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه و کاهش آلام اجتماعی و در جهت توسعه اجتماعی و مالی کشور کوشش می نمایند تبریک گفت و ابراز امیدوری کرد که با گسترش هر چه بیشتر فرهنگ مشارکت، مسوولیت پذیری اجتماعی و نوع دوستی و با توسعه همکاری نهادهای اجتماعی در کنار دولت، شاهد گسترش روح نشاط و امید در جامعه باشیم.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران روز جهانی داوطلب نوع دوستی در جامعه را ترویج می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران روز جهانی داوطلب نوع دوستی در جامعه را ترویج می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید