خبرنگاران مراکز اقامتی اردبیل 1500 بسته ملافه به محل قرنطینه بیماران کرونایی اهدا کردند

به گزارش هوای اصفهان، اردبیل - خبرنگاران - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از اهدای 1500 بسته ملافه، روتختی و روبالشی به محل قرنطینه بیماران کرونایی این استان خبر داد.

خبرنگاران مراکز اقامتی اردبیل 1500 بسته ملافه به محل قرنطینه بیماران کرونایی اهدا کردند

نادر فلاحی روز جمعه اظهارداشت: این کار خیر به همت جامعه مراکز اقامتی و و هتلداران استان و در راستای مشارکت در امر مبارزه و پیشگیری از بیماری کرونا انجام شد.

او افزود: در شرایط فعلی به منظور ممانعت از شیوع ویروس فعالیت تمامی مراکز اقامتی استان متوقف شده اما جامعه مراکز اقامتی استان اردبیل جزو پیشگامان مقابله با بیماری کرونا بودند و با تمکین به ضوابط ابلاغی از سوی وزارت میراث فرهنگی، در فعالیت های خیریه نیز مشارکت کردند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: در حال حاضر سلامت شهروندان و گردشگران اولویت مراکز اقامتی است و بعد از فروکش شیوع بیماری کرونا، خدمات ارزنده به مسافران ارائه خواهد شد.

فلاحی با تاکید به اینکه فرصت تعطیلی مراکز اقامتی، فرصت مطلوبی برای رفع نواقصات و کیفی سازی خدمات است، ادامه داد: انتظار می رود مردم نیز سفرهای خود را تعطیل نکرده و بعد از بهبود شرایط به وجود آمده اردبیل را به عنوان مقصد گردشگری خود تعریف کنند.

او افزود: استان اردبیل یکی از مقاصد اصلی سفر در کشور و به واسطه تعداد مراکز اقامتی نیز رتبه سوم کشوری را دارا است و در آینده نزدیک با قطع شیوع بیماری کرونا مجددا میزبان شایسته ای برای گردشگران خود خواهد بود.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران مراکز اقامتی اردبیل 1500 بسته ملافه به محل قرنطینه بیماران کرونایی اهدا کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مراکز اقامتی اردبیل 1500 بسته ملافه به محل قرنطینه بیماران کرونایی اهدا کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید