زباله گردها و کتفی ها از شمال شرق پایتخت جمع آوری می شوند

به گزارش هوای اصفهان، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از اجرای طرح ساماندهی و جمع آوری زباله گردها و کتفی ها از سطح معابر سطح منطقه اطلاع داد.

زباله گردها و کتفی ها از شمال شرق پایتخت جمع آوری می شوند

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4، حمیدرضا فرخی در این باره گفت: یکی از این مسائل و معضلات موجود در شهرهای عظیم به ویژه کلانشهر تهران، وجود افراد کتفی کولی ها و زباله گردها بوده که در طول شبانه روز مشغول جمع آوری و پاره کردن کیسه های زباله هستند؛ این افراد گاهی به صورت گونی بر دوش و گاهی به همراه چرخ دستی ها در جستجوی زباله هستند.

او در ادامه اضافه نمود: این افراد با جست و جو در زباله ها و واژگونی سطل های زباله اقلام مورد احتیاج خود را از مخازن جدا نموده و پس از پر شدن کیسه هایی که بر روی کتف یا چرخ دستی های آنها واقع شده است، با مراجعه به مراکز غیرمجاز جمع آوری ضایعات آنها را به فروش می رسانند.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 4 گفت: در راستای ساماندهی و جمع آوری این افراد از سطح شهر این عملیات از اول مهرماه تا کنون به صورت شبانه روزی شروع و در دو هفته اخیر فعالیت حدود 224 کتفی وکولی، 192 چرخی و 9 خودرو غیرمجاز متوقف و ساماندهی شده است.

فرخی در انتها اضافه نمود: این طرح همچنان ادامه خواهد داشت و شهروندان شمال شرق تهران در صورت دیدن این افراد می توانند باسامانه 137 یا 1888 تماس گرفته و مدیریت شهری را باخبر سازند.

منبع: خبرگزاری آریا

به "زباله گردها و کتفی ها از شمال شرق پایتخت جمع آوری می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زباله گردها و کتفی ها از شمال شرق پایتخت جمع آوری می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید