تاکتیک محمود فکری برای مقابله با پرسپولیس معین شد

به گزارش هوای اصفهان، محمود فکری تصمیم خود را گرفته است. اینکه بین فوتبال زیبا و نتیجه دریافت، دومی را انتخاب نموده و بر همین اساس از عقب زمین آغاز نموده است.

تاکتیک محمود فکری برای مقابله با پرسپولیس معین شد

به گزارش گروه ورزشی هوای اصفهان، گلر اول استقلال، رشید مظاهری است و محمد دانشگر هم زوج مرادمند در مرکز دفاعی. در سمت چپ فکری نادری را ترجیح داده و حتی یکی، دو بازی میلیچ نیمکت نشین شد. در سمت راست هم که وریا و احمد موسوی موقعیت خوبی دارند. اگر مسعود ریگی هم مصدوم نباشد، خیال فکری تا حد بسیاری از ساختار دفاعی تیمش راحت است.

با همین طرز تفکر (نتیجه به جای فوتبال زیبا) استقلال مقابل گل گهر و پرسپولیس بسته بازی خواهد نمود. درست مثل دربی جام حذفی که استقلالِ مجیدی فوتبال هجومی را به نمایش گذاشت و اجازه داد پرسپولیس هم بازی کند. آن بازی را استقلال در ضربات پنالتی برد، ولی باید دید استراتژی فکری برای دربی پیش رو چیست؟ قاعدتاً فکری و گل محمدی خیلی دوست دارند دربی را ببرند، اما خب، نباختن هم مهم است و طبعاً مساوی خیلی بهتر از شکست است. فکری خوب می داند که نتیجه دربی چقدر مهم است و به همین دلیل احتیاط می نماید. کاری که شاید گل محمدی هم انجام بدهد.

نظریه درستی وجود دارد که می گوید کارنامه فکری را با نتایج استقلال می سنجند نه با بازی زیبا و آخر فصل کسی نمی گوید استقلال زشت بازی کرد یا زیبا! البته این حرف در خصوص استراماچونی هم صدق نمی کرد و همه گفتند تیم او فوتبال زیبایی بازی می کرد، اما فراموش نکنیم که استرا نتیجه هم گرفت و روزی که رفت استقلال با یک بازی بیشتر صدرنشین لیگ بود. فکری هم می داند که راه کم کردن نقدها نگه داشتن استقلال در بالای جدول است.

حالا که پرسپولیس هم 3 مساوی دارد و تراکتور و سپاهان پرنوسان ظاهر شده اند، او امیدوار است که در بازی های کلیدی آینده و به خصوص بازی با گل گهرِ قلعه نویی و پرسپولیس نتیجه بگیرد و میخ خود را محکم بکوبد، هرچند که طبق برنامه شاید استقلال بعد از بازی با گل گهر با آلومینیوم اراک هم بازی کند و سپس به مصاف پرسپولیس برود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تاکتیک محمود فکری برای مقابله با پرسپولیس معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکتیک محمود فکری برای مقابله با پرسپولیس معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید