روزنامه آمریکایی: توئیت های ترامپ در جریان استیضاح منفی تر شده است

به گزارش هوای اصفهان، نتایج تحلیل یک روزنامه آمریکایی نشان می دهد که توئیت های دونالد ترامپ در جریان فرایند استیضاح از سوی مجلس نمایندگان، منفی تر و به دفعات بیشتر شده است.

روزنامه آمریکایی: توئیت های ترامپ در جریان استیضاح منفی تر شده است

به گزارش گروه بین الملل هوای اصفهان، تجزیه و تحلیل روزنامه یو اس ای تودی حاکی است که توئیت های دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در زمان اجرای فرایند استیضاح از سوی مجلس نمایندگان، منفی تر و به مراتب بیشتر شده است.

بر اساس این گزارش، در سال 2017 میلادی حدود 14.9 درصد کلمات استفاده شده از ترامپ در توئیت ها حاوی مفاهیم منفی بوده است، این در شرایطی است که تا دسامبر 2019 میلادی این رقم به 16.4 درصد افزایش یافته است.

استفاده ترامپ از مفاهیم مثبت نیز در توئیت های خود در این مدت از 24.5 درصد به 19.9 درصد کاهش یافته است.

این تغییرات به خصوص در هفته ها و ماه های منتهی به استیضاح ترامپ طی هفته گذشته در مجلس نمایندگان، شدیدتر شده است.

بر اساس اعلام یو اس ای تودی، سهم کلمات ترامپ همراه با مفاهیم منفی از 15 درصد در ماه اوت به بیش از 19 درصد در ماه اکتبر افزایش یافته است.

کلمات ترامپ که همراه با خشم بوده است از 7 درصد در نخستین سال ریاست جمهوری اش به 9 درصد در سال جاری افزایش یافته و این رقم در ماه اکتبر به بیش از 10 درصد رسیده است.

این روزنامه آمریکایی بیش از 8200 توئیت ترامپ را از آغاز ریاست جمهوری اش تا اوایل دسامبر تجزیه و تحلیل کرده است.

در جریان تحقیقات استیضاح نیز ترامپ بارها به مقام های ارشد حزب دموکرات از جمله نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان و آدام شیف رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان تاخته است.

ترامپ هفته گذشته در خصوص 2 مورد اتهام از سوی مجلس نمایندگان آمریکا استیضاح شد.

نخستین اتهام ترامپ سوء استفاده از قدرت در تعلیق کمک 400 میلیون دلاری نظامی به اوکراین بوده است. ترامپ به رئیس جمهور اوکراین فشار آورده است تا درباره فساد مالی جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق آمریکا و پسرش تحقیق کند. دومین اتهام مطرح شده علیه ترامپ، جلوگیری و سنگ اندازی از تحقیقات کنگره درباره پفراینده رسوایی اوکراین است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "روزنامه آمریکایی: توئیت های ترامپ در جریان استیضاح منفی تر شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزنامه آمریکایی: توئیت های ترامپ در جریان استیضاح منفی تر شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید