شمخانی: قرار است راهبرد ⁧‫فشار حداکثری‬⁩ بر ایران با کلیدواژه ⁧‫کرونا‬⁩ تکمیل گردد

به گزارش هوای اصفهان، دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به فشار روانی بر کشورها برای بستن مرزهایشان با ایران گفت: قرار است راهبرد ⁧‫فشار حداکثری‬⁩ بر ایران با کلیدواژه ⁧‫کرونا‬⁩ تکمیل گردد.

شمخانی: قرار است راهبرد ⁧‫فشار حداکثری‬⁩ بر ایران با کلیدواژه ⁧‫کرونا‬⁩ تکمیل گردد

به گزارش هوای اصفهان به نقل از فارس، علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران در صفحه توئیترش نوشت: قرار است راهبرد ⁧‫فشار حداکثری‬⁩ بر ایران با کلیدواژه ⁧‫کرونا‬⁩ تکمیل گردد. فشار روانی به کشورها برای بستن مرزهای زمینی و هوایی و دروغ پردازی در خصوص پنهانکاری ایران نقشه راه جدید است.

شمخانی پیش از این نیز در واکنش به اظهارات مداخله جویانه پامپئو وزیر خارجه آمریکا درباره آمار مبتلایان به کرونا در ایران در صفحه توئیترش نوشته بود: ابراز نگرانی پامپئو از آنچه پنهان کاری ⁧‫ایران‬⁩ درباره ⁧‫کرونا‬⁩ می خواند، در حالی است که هنوز هیچ خبر دقیقی درباره حقیقت ⁧‫عین الاسد‬⁩، هواپیمای جاسوسی در افغانستان، کشته های سال جاری آنفولانزا در آمریکا و... از سوی کاخ سفید منتشر نشده است.

به گزارش فارس، پامپئو امروز سه شنبه گفته ایالات متحده به شدت نگران است که ایران ممکن است درباره شیوع کروناویروس جزئیاتی را پنهان نموده باشد.

منبع: همشهری آنلاین

به "شمخانی: قرار است راهبرد ⁧‫فشار حداکثری‬⁩ بر ایران با کلیدواژه ⁧‫کرونا‬⁩ تکمیل گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شمخانی: قرار است راهبرد ⁧‫فشار حداکثری‬⁩ بر ایران با کلیدواژه ⁧‫کرونا‬⁩ تکمیل گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید