نجاریان: می خواهم پاسخ اعتماد استیلی را بدهم، برای صعود متحد هستیم

به گزارش هوای اصفهان، مدافع تیم فوتبال امید گفت: بازیکنان این تیم می توانند با اتحاد و همدلی از مرحله گروهی مسابقات صعود نمایند.

نجاریان: می خواهم پاسخ اعتماد استیلی را بدهم، برای صعود متحد هستیم

به گزارش هوای اصفهان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مجتبی نجاریان در خصوص مسابقه اول تیم فوتبال امید برابر ازبکستان گفت: کادرفنی بررسی بسیار خوبی از این بازی داشت و اطلاعات کاملی به بچه ها داده بودند. حتی روز قبل از بازی بازیکنان در خطوط مختلف جلسات جداگانه با اعضای کادرفنی داشتند و در خصوص وظایف تک تک نفرات صحبت شد. ما با شناخت کامل مقابل ازبکستان قرار گرفتیم و اگر اشتباهات فردی نبود می توانستیم این تیم را شکست بدهیم. خود من بعد از بازی مقابل قطر برای دومین بار در ترکیب تیم قرار گرفتم و امیدوارم کادر فنی از عملکردم رضایت داشته باشند.

مدافع راست تیم امید همچنین درخصوص ورود یکباره خودش به ترکیب این تیم در اردوی قطر گفت: آقای استیلی به من اعتماد کردند و این مسئله نشان می داد بازی های لیگ خیلی برای او اهمیت داشت چون خوشبختانه در لیگ به ترکیب اصلی رسیدم و به طور ثابت بازی می کردم مورد اعتماد کادرفنی قرار گرفتم و در قطر بعد از چند جلسه تمرین تشخیص دادند که می توانم وارد ترکیب شوم. این اعتماد برای من ارزش زیادی دارد و می دانم باید قدر چنین فرصتی را بدانم. از آقای استیلی و همکارانشان تشکر می کنم و می خواهم پاسخ این اعتماد را در زمین بدهم.

نجاریان در خاتمه پیرامون بازی دوم مقابل کره جنوبی گفت: اعتماد بنفس و روحیه بچه ها بالاتر رفته، متحد و یکدل هستیم و جو تیم بسیار خوب است. می خواهیم برای صعود از گروه با تمام وجود بجنگیم. می دانیم در گروه سختی قرار داریم که اولین بازی مقابل ازبکستان قهرمان دوره قبل بود و دومین بازی مقابل کره جنوبی که همواره از بهترین هاست اما اگر توان واقعی خودمان را نشان بدهیم هیچ تیمی در اینجا حریف ما نیست و با دعای خیر مردم می توانیم پیروز باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نجاریان: می خواهم پاسخ اعتماد استیلی را بدهم، برای صعود متحد هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نجاریان: می خواهم پاسخ اعتماد استیلی را بدهم، برای صعود متحد هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید