پسر ترامپ: بایدن بی اعتبارترین فرد در سیاست آمریکاست

به گزارش هوای اصفهان، پسر ارشد دونالد ترامپ یکشنبه با اشاره به ادعاهایی درباره هانتر بایدن و روابط تجاری خارجی او، نامزد دموکرات ها در انتخابات آمریکا را به عنوان بی اعتبارترین فرد در تاریخ سیاست آمریکا توصیف کرد.

پسر ترامپ: بایدن بی اعتبارترین فرد در سیاست آمریکاست

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، در شرایطی که جنجال ها بر سر هانتر بایدن، پسر نامزد دموکرات ها در انتخابات آمریکا و لپ تاپی که ادعا می گردد حاوی ایمیل های تجاری اوست بالا گرفته است، کمپین ریاست جمهوری دونالد ترامپ از آن به عنوان سندی در اثبات فساد جو بایدن یاد کرد.

دونالد ترامپ جونیور، فرزند ارشد رئیس جمهوری آمریکا گفت: این باتلاق، رسانه های اجتماعی، رسانه های جریان اصلی، آنها می خواهند جو بایدن پیروز گردد، حتی با وجود اینکه ممکن است بایدن سازش پذیرترین فرد در تاریخ سیاست آمریکا باشد. دو هفته تا انتخابات زمان باقی مانده است و آنها طوری وانمود می نمایند که گویی مساله ای وجود ندارد.

ترامپ جونیور همچنین به گزارش هایی درباره جنجال های حول هانتر بایدن، پسر معاون سابق رئیس جمهوری آمریکا و جانبداری حزب دموکرات تاکید نمود.

او گفت: همه آنچه دموکرات ها و رسانه ها که از دیدگاه من یک گروه هستند، انجام دادند و مرا وادار کردند تا 30 ساعت بابت آن مورد سوال قرار گیرم و می گفتند که من مرتکب خیانت شده ام، در واقع کاری است که هانتر بایدن انجام می دهد. وقتی دونالد ترامپ پیروز شد، باید بالاترین رده های اف بی آی را در هم بشکند.

کارزار ریاست جمهوری دونالد ترامپ مرتبا روی ادعاهای فساد هانتر بایدن تمرکز می نماید و متحدان ترامپ اف بی آی را به سوءمدیریت شواهد مرتبط به پسر جو بایدن متهم می نمایند.

سناتور رون جانسون از کریستوفر رای، مدیر اف بی ای خواسته تا جزئیات مرتبط با وجود لپ تاپی متعلق به هانتر بایدن را تایید یا رد کند. جانسون در نامه ای به مدیر اف بی آی نوشت که یک افشاگر در تاریخ 24 سپتامبر به کمیته اطلاعاتی سنا گفت که لپ تاپی از هانتر بایدن را در اختیار دارد که برای کارهای تجاری اوست و او آن را به اف بی آی تحویل داده است. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "پسر ترامپ: بایدن بی اعتبارترین فرد در سیاست آمریکاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پسر ترامپ: بایدن بی اعتبارترین فرد در سیاست آمریکاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید