یک خروجی دیگر پرسپولیس در نیم فصل معین شد

به گزارش هوای اصفهان، مهاجم قرمز ها که با امید بسیار به این تیم پیوسته بود در بازی مقابل ماشین سازی باز هم روی نیمکت بود و فرصت حضور در میدان را به دست نیاورد.

یک خروجی دیگر پرسپولیس در نیم فصل معین شد

آرمان رمضانی، مهاجم 28 ساله فصل گذشته سایپا، که در ابتدای فصل جابجایی به پرسپولیس پیوست، اما تا به اینجای کار نتوانست انتظارات یحیی گل محمدی و کادر فنی این تیم را برآورده کند تا همچنان از روی نیمکت بازی های این تیم را دنبال کند.

او که در لیگ قهرمانان و با نمایش درخشان عیسی آل کثیر کمتر به بازی گرفته می شد در لیگ برتر نیز بازیکن جانشین مهدی عبدی بود، اما عدم گلزنی مهاجم پرسپولیس در بازی هایی که به میدان رفت باعث شد تا گل محمدی امیدی به این مهاجم در ادامه راه نداشته باشد.

مهاجم بلندقامت قرمز ها که انتظار می رفت در غیاب عیسی آل کثیر یکی از امید های خط آتش تیمش به شمار آید، همچنان بدون گلزنی با پیراهن پرسپولیس کار خود را در این تیم دنبال می نماید. او که در بازی مقابل آلومینیوم در نیمه دوم به ترکیب پرسپولیس اضافه شده بود نتوانست مانع شکست قرمز ها گردد و تاثیر مثبتی روی بازی این تیم نداشت.

یحیی در بازی روز گذشته مقابل ماشین سازی علیرغم موقعیت هایی که مهدی عبدی از دست داد، اما همچنان ترجیح داد از این مهاجم جوان به جای آرمان رمضانی تا انتها بازی استفاده کند تا نشان دهد همچنان به این مهاجم گیلانی اعتقاد ندارد.

رمضانی با توجه به قد و قامتی که دارد می توانست یک گزینه ایده آل برای خط هجومی باشد، اما او هنوز نتوانسته به شرایط آرمانی و ایده آل در خط حمله تیم دست یابد تا نظر کادرفنی را برای دستیابی به فرصت بیشتر از آن خود کند و از موقعیت هایی که برای حضور در ترکیب نیز به دست آورده نتوانسته به خوبی سود ببرد.

عکس های منتشر شده از تمرین امروز قرمز ها نشان می دهد که مهاجم قرمز ها انگیزه لازم برای تمرین و جنگیدن برای حضور در ترکیب را ندارد و به احتمال فراوان اولین خروجی پرسپولیس در جابجایی نیم فصل خواهد بود.

منبع: عصر ایران

به "یک خروجی دیگر پرسپولیس در نیم فصل معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک خروجی دیگر پرسپولیس در نیم فصل معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید