افزایش تشخیص کروناویروس به 1800 آزمایش در روز توسط انستیتو پاستور ایران

به گزارش هوای اصفهان، رییس انستیتو پاستور ایران با اشاره به انجام روزانه 1200 تست تشخیص کرونا، گفت: در راستای افزایش ظرفیت تشخیصی و با تحویل آزمایشگاه جدید تشخیص کروناویروس، طی روزهای آینده امکان افزایش ظرفیت تشخیصی انستیتو پاستور ایران به 1800 آزمایش در روز فراهم خواهد شد.

افزایش تشخیص کروناویروس به 1800 آزمایش در روز توسط انستیتو پاستور ایران

به گزارش هوای اصفهان، دکتر علیرضا بیگلری درباره ظرفیت آزمایشگاه های تشخیص کروناویروس در کشور گفت: با توجه به نیاز کشور به افزایش ظرفیت آزمایشگاه های تشخیصی کرونا ویروس، در سه هفته گذشته ظرفیت تشخیصی انستیتو پاستور ایران از 100 آزمایش در روز به 1200 آزمایش در روز افزایش یافت.

وی همچنین گفت: همزمان با توسعه شبکه آزمایشگاهی تشخیص کروناویروس به 45 آزمایشگاه در کشور، ظرفیت تشخیصی شبکه آزمایشگاهی کروناویروس به بیش از 6000 آزمایش در روز افزایش یافته است.

بیگلری ادامه داد: در راستای افزایش این ظرفیت تشخیصی و با تحویل آزمایشگاه جدید تشخیص کرونا ویروس توسط پیمانکار به انستیتو پاستور ایران در روز سه شنبه 20 اسفند ماه 98، طی روزهای آینده امکان افزایش ظرفیت تشخیصی انستیتو پاستور ایران به 1800 آزمایش در روز فراهم خواهد شد و در عین حال متخصصین آزمایشگاهی انستیتو پاستور ایران در فضایی مجهزتر و استاندارد به ارائه خدمات تشخیصی خود خواهند پرداخت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "افزایش تشخیص کروناویروس به 1800 آزمایش در روز توسط انستیتو پاستور ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش تشخیص کروناویروس به 1800 آزمایش در روز توسط انستیتو پاستور ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید