کسب درآمد از بیت کوین

به گزارش هوای اصفهان، راه های زیادی برای کسب درآمد از بیت کوین وجود دارد که تعدادی از آنها غیر واقعی هستند.

کسب درآمد از بیت کوین

ما در این مقاله به آنالیز روشهای اصلی آن می پردازیم.

روش اول سرمایه گذاری روی بیت کوین است. به این معنا که با خرید و فروش بیت کوین کسب درآمد کنیم، که این روش احتیاجمند سرمایه اولیه است. البته این روش با ریسک هم همراه است. به این دلیل که امکان افت قیمت خرید بیت کوین همواره وجود خواهد داشت.

روش بعدی استفاده کردن از سیستم های قوی با سخت افزارهای پیشرفته برای عملیات استخراج است. این روش هم به سرمایه حداقل 30 میلیون تومانی احتیاج دارد. از سوی دیگر طبق محاسباتی که انجام شده، هزینه برق مصرفی برای استخراج یک عدد بیت کوین تقریبا برابر 30 میلیون تومان است. این روش هم با ریسک همراه است.

از دیگر روش ها می توان به سایت های استخراج ابری اشاره نمود. بعضی سایت ها هستند که سرورهای مختص استخراج بیت کوین را دارا می باشند و می توانند آن ها را در اختیار شما قرار دهند که قطعا این روش هم هزینه هایی را برای شما به همراه خواهد داشت.

در زیر به روش های نامتعارف کسب درآمد با بیت کوین اشاره می کنیم و به آنالیز یکی از آن ها می پردازیم.

  • دریافت بیت کوین با مشاهده تبلیغات
  • درآمد زایی از بیت کوین به روش اسکم scam
  • درآمد زایی از بیت کوین به سبک هایپ
  • درآمد زایی به وسیله تبلیغ لینک های بازاریابی بیت کوین
  • کسب بیت کوین در ازای ارائه خدمات و محصولات
  • درآمد زایی از بیت کوین با فراوری محتوا در حوزه رمز ارزها
  • درآمد زایی از بیت کوین با راه اندازی فاسِت (Faucet)

یکی از روش های خوب درآمد زایی از بیت کوین، راه اندازی فاست بیت کوین است. احتمالا با سایت های خارجی روبرو شدید که در مقابل ارائه خدمتی به شما، از شما می خواهند که صفحه ای تبلیغاتی را با ارسال کد کپچا (من ربات نیستم)، بازدید کنید. برای مثال اگر قصد داشته باشید فایلی را از سرویس های آپلود فایل رایگان دریافت کنید، احتمالا از شما درخواست می شود تا صفحه دیگری را ببینید و چند ثانیه ای منتظر بمانید. این یک روش برای دریافت بیت کوین رایگان است.

شما به دو صورت می توانید به وسیله فاست بیت کوین درآمد داشته باشید.

یا خودتان برای راه اندازی چنین سیستمی کد نویسی نموده یا اینکه سایت هایی از این دست را به صورت آماده خریداری کنید. همینطور در برابر پاداش کاربران هم یا باید مقداری بیت کوین به آن ها هدیه دهید یا هدیه دیگری را برای آنها در نظر داشته باشید. زیرا آنها باید ترغیب شوند تا از صفحات شما دیدن نمایند. نکته مهمتر اینکه باید سعی کنید ترافیک بالایی را برای سایت خود مهیا کنید.

کسب درآمد با بیت کوین به وسیله این روش تقریبا ساده است و ماهانه درحدود 1000 دلار برای شما درآمد دارد.

حال به دو روش کسب درآمد منطقی تر به وسیله بیت کوین اشاره می کنیم و یکی را شرح می دهیم.

  • کسب درآمد به وسیله خرید و فروش بیت کوین
  • درآمد زایی به وسیله استخراج بیت کوین

یکی از روش ها برای بدست آوردن بیت کوین، کوشش برای استخراج آن است. زمانی که صحبت از استخراج می شود، منظور استفاده از سیستم های قوی و پیشرفته برای این امر است نه سیستم های ضعیف خانگی. طبق تحقیقات انجام شده، با سیستم های خانگی تقریبا به هیچ عنوان نمی توان بیت کوین استخراج کرد. چون به قدری این عمل با سیستم های خانگی زمانبر است که ممکن است چندین سال برای استخراج فقط یک بیت کوین زمان صرف شود.

اگر قصد این را دارید که به وسیله استخراج این رمزارز کسب درآمد کنید، باید از سیستم هایی که مختص این کار طراحی شده اند، بهره ببرید. ریگ بیت کوین نام سیستم هایی است که فقط برای استخراج بیت کوین فراوری شده اند، اما اینطور به نظر می رسد که باز هم صرفه مالی چندانی ندارد، چون هم زمانبر بوده و هم به هزینه های جانبی مانند هزینه مصرف برق وابسته است. هزینه این دستگاه ها چیزی در حدود 3000 دلار است که تقریبا چیزی در حدود 40 میلیون تومان می شود.

سیستم هایی که مختص این کار هستند باید حداقل 6 کارت گرافیک و یک مادربورد را داشته باشند. این سیستم ها توانایی این را دارند تا در حدود یک بیت کوین در ماه استخراج نمایند.

حرف آخر

کسب درآمد از بیت کوین به سادگی امکان پذیر است و ما در این مطلب سعی داشتیم از همگی روش های موجود و مرسوم در این زمینه استفاده کنیم و بهترین راه های درآمد زایی به وسیله بیت کوین را به شما معرفی کنیم. هر چند پیشنهاد ما روش های منطقی و واقعی برای کسب درآمد از این رمزارز است نه روش هایی که بیشتر جنبه تبلیغاتی دارند.

منبع: چمدان

به "کسب درآمد از بیت کوین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسب درآمد از بیت کوین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید