مهدی: تعطیلی کامل مسابقات بدترین اتفاق برای فوتبال ماست، محتمل است تاریخ آغاز لیگ باز هم تغییر کند

به گزارش هوای اصفهان، سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: تعطیلی کامل مسابقات فوتبال بدترین حالتی است که می تواند برای فوتبال کشور رقم بخورد.

مهدی: تعطیلی کامل مسابقات بدترین اتفاق برای فوتبال ماست، محتمل است تاریخ آغاز لیگ باز هم تغییر کند

به گزارش هوای اصفهان، سهیل مهدی درباره تعویق مسابقات لیگ برتر تا تاریخ 14 فروردین ماه گفت: همان طور که می دانید در اطلاعیه قبلی یک هفته مسابقات به تأخیر افتاده بود و منتظر تصمیم جدید ستاد مبارزه با شیوع بیماری کرونا بودیم. طبق دستورالعملی که امروز (چهارشنبه) به ما رسید، مقرر شد به طور کلی لیگ های فوتبال در سال 98 به تعویق بیفتد و ان شاءالله به امید اینکه این بیماری هر چه سریع تر از کشور جمع گردد، از تاریخ 14 فروردین ماه دوباره مسابقات را برگزار می کنیم.

وی که با برنامه اخبار ورزشی شبکه سه سیما صحبت می کرد در خصوص اینکه دیدارهای عقب افتاده به چه صورت برگزار خواهد شد، گفت: ما مسابقات را از تاریخ 14 فروردین ماه شروع خواهیم کرد و هفته های معوقه را به ترتیب از این تاریخ به بعد برگزار می کنیم.

مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ درباره اینکه آیا این احتمال وجود دارد که مسابقات لیگ به طور کامل تعطیل گردد؟، بیان نمود: امیدواریم این اتفاق رخ ندهد. این بدترین حالت برای فوتبال کشور است. ما علاوه بر اینکه باید برای فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا نماینده معرفی کنیم. بحث صعود و سقوط تیم ها را نیز در مسابقات داریم که کار را خیلی سخت می نماید. به همین دلیل ما ناچار هستیم شرایط را به سمتی ببریم که حتماً لیگ ها را به انتها برسانیم.

برای شروع دیدارهای لیگ آیا تاریخ 14 فروردین به طور موقت در نظر گرفته شده است و امکان دارد این تاریخ تغییر کند؟، مهدی در واکنش به طرح این سؤال توضیح داد: بله، این تاریخ براساس تمهیداتی است که ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا در نظر گرفته است. امیدواریم این مشکل تا آن موقع به حداقل برسد و اگر خدای نا نموده همین شرایط ادامه داشته باشد باید تصمیمات بعدی را اتخاذ کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مهدی: تعطیلی کامل مسابقات بدترین اتفاق برای فوتبال ماست، محتمل است تاریخ آغاز لیگ باز هم تغییر کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی: تعطیلی کامل مسابقات بدترین اتفاق برای فوتبال ماست، محتمل است تاریخ آغاز لیگ باز هم تغییر کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید